PO AutoMatic | Akaryakıt Tüketiminde Tasarruf Sağlayın

Kurumsal

Taşıt Tanıma Sistemi(TTS) ekibi olarak temel değerlerimizden ödün vermeden; yapılan işin en mükemmelini, kalite bilinciyle müşterilerimize sunmaktayız. Taleplere profesyonel çözümler üretip, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek adına çalışmaktayız. Konu akaryakıt olduğunda, en kaliteli yakıtı en uygun fiyata sunan dağıtım şirketini tercih etmek gereklidir. Bu bağlamda Petrol Ofisi, 1800'u aşkın akaryakıt istasyonuyla gittiğiniz her yerde yanınızdadır.

Sektörüne gönül vermiş Taşıt Tanıma Sistemi(TTS) ekibi, Petrol Ofisinin yıllardır süre gelen tecrübesini teknoloji ile birleştirerek, Mobil Aplikasyon uygulamasını gerçekleştirmiştir. Güven politikasını benimseyip müşteri odaklı davranmamızın yanı sıra; akaryakıtta yeni bir dönem başlatan uygulamamız ile sektörümüzdeki diğer firmalardan ayrılmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin bütçesini koruyan Yakıt Tüketim Kontrolü Sistemini, yakıt kontrolünü yapmanızı sağlayacak Elektronik Raporlama Sistemini ve 7/24 çevrimiçi destek sağlayan PO Automatic Mobil Aplikasyonu hayata geçirmenin haklı gururunu taşımaktayız. Sizlerde şirketinizi Petrol Ofisi Taşıt Tanıma Sistemine dahil ederek; sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak ve hem zamandan hemde yakıttan tasarruf etmek istiyorsanız Taşıt Tanıma Sistemi (TTS) ekibi olarak her zaman yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz.

Vizyonumuz
Toplumsal yaşamda saydamlık, ekonomik yaşamda bireyin refah ve istikrarına etkin olarak katkı yapacak hizmetler, ticaret ve endüstri platformlarında verimli ve sürdürülebilir yatırımların gerçekleştirilmesi.

Misyonumuz
Nihai kullanıcıya hitap eden ürün ve hizmetlerde en çağdaş ticari ve teknolojik uygulamaları izlemek, geliştirmek ve gerçekleştirmek; Türkiye ve bölgemizde bu çalışmaların etkin olarak yürütülmesi için gerekli kurumsal imkân ve kabiliyetleri hayata geçirmek.